Vägeva avapoolaja teinud Kuressaare lõi Transile viis vastuseta väravat (1)

Kuressaare võitis 5:0. Foto: Allan Mehik (arhiiv)

FC Kuressaare alistas Premium liiga seitsmenda vooru kohtumises koduplatsil JK Narva Transi 5:0.

Kuressaare haaras eduseisu 15. minutil, mil Siim Aer virutas palli trahvikasti vasakust nurgast esimesse ristnurka. 15 minutit hiljem duubeldas eduseisu Joonas Soomre, kes toksas Karl Rudolf Õiguse tsenderduse värava eest võrku.

Saarlased vormistasid lõppseisu poolaja lõpus. 40. minutil skooris nurgalöögi ajal vabaks jäetud Sander Alex Liit, kaks minutit hiljem lõi otse õhust neljanda Õigus ning temast omakorda minut hiljem oli täpne Mattias Männilaan.

Kuressaare tõusis tabelis kuuendaks, punkte on neil üheksa. Trans hoiab nelja silmaga Nõmme Unitedi ees eelviimast kohta.

21. aprillil kell 14.30 Kuressaare kunstmurustaadionil

FC Kuressaare - JK Narva Trans 5:0 (5:0)
15. Siim Aer, 30. Joonas Soomre, 40. Sander Alex Liit, 42. Karl Rudolf Õigus, 43. Mattias Männilaan

Väravasöödud: 15. Oliver Rass, 30., 43. Karl Rudolf Õigus, 40. Siim Aer, 42. Mattias Männilaan
Hoiatused: 20. Artjom Jermatšenko, 83. Gleb Pevtsov
Mänguolud: +4, pilves tuuletu ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras